Happy English – Весела англійська

Клуб «Весела англійська» (“Happy English”)

Керівник: Саркісян Наріне Володимирівна

Заняття гуртка проводяться раз на тиждень для учнів 5-х класів. Метою роботи клубу «Весела англійська» є, перш за все, зацікавлення учнів у вивченні англійської мови різними методами і прийомами та формування стійкого інтересу до предмету через реалізацію ідеї навчального змісту як засобу морального розвитку вихованців.
Під час занять школярі не тільки поглиблюють свої знання з лексичного та граматичного матеріалу, а й розширюють світогляд, дізнаючись про культуру і традиції Великобританії та порівнюючи їх із звичаями рідної країни. Учасники гуртка вчаться працювати у командах та у парах, висловлювати власні думки та поважати один одного. Учні також мають можливість обговорити переглянуті відеоматеріали, виконати цікаві творчі завдання або просто стати учасником віртуальної подорожі по визначним містам Великобританії та України.