Учні про школу

16-ій присвячую…

Веселкою малюючись в уяві
І казкою ввижаючись у снах,
Одразу й назавжди зачарувала,
Запалюючи вогник у очах.

Це рідна школа, що мене навчила
Повірити в людей, у дружбу і любов,
Творити щось велике із нічого,
Красу знаходячи у світі знову й знов.

Цю школу пам’ятатиму я вічно
З теплом в душі, із сумом у думках,
Веселкою карбуючись у пам’ять
І казкою ввижаючись у снах.

Григор’єва Ганна, 7-в клас.

Спеціалізована школа №16 – це стартовий майданчик для добрих починань і злетів її вихованців. У цьому храмі знань кожен реалізує свої здібності й задовольняє власні інтереси. Без успішного учня не може бути успішного закладу. А успішного учня може виховати успішний учитель, той, який працює у нашій рідній спеціалізованій школі №16.

Гарбуз Лілія, 10-а клас

Спеціалізована школа №16 – це другий дім. Тут ми знайомимось з такими поняттями, як обов’язок, необхідність, почуття відповідальності, вміння підпорядковувати особисті інтереси колективним; знаходимо своїх перших друзів. Учителі ведуть нас у світ знань, допомагають обрати з тисяч свою дорогу в житті, навчають бути Людиною. Я вважаю себе щасливою людиною, бо на життєвому шляху мені зустрілися талановиті вчителі, справжні майстри своєї справи. Тому хочеться подякувати всім вчителям за те, що вони віддають частинку свого серця нам, їхнім учням.

Волкотруб Аліна, 11-б клас

Найкраща пора життя – шкільна. Мені подобається ходити в школу, тут я можу поспілкуватися зі своїми однолітками, а також дізнатись багато цікавого, що знадобиться мені для дорослого життя. Школа дає можливість відкрити свої таланти і показати себе з різних сторін. Думаю, всі здогадалися, що це – моя рідна спеціалізована школа №16.

Мазур Олена, 7-б клас

Я люблю своїх учителів за чуйне й добре ставлення до нас, за справедливість, тактовність, терпіння,чуйність . З гордістю можу сказати, що наші вчителі дають якісні знання, бо кожного року всі випускники вступають до вищих навчальних закладів. А на районних предметних олімпіадах наші учні посідають перші місця. Сподіваюсь, що кожен погодиться зі мною : школа – наш другий дім, а всі, хто навчається або навчає – одна велика, дружна, любляча сім’я.

Сміян Катерина, 7-б клас

Школа – наш другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Адже саме тут діти проводять більшу частину життя. Я люблю свою школу. У ній прекрасні талановиті викладачі, що сіють зерна своїх знань у наші душі. Ми відчуваємо до себе довіру з боку вчителів, і це є основою наших дружніх стосунків .У моєму шкільному домі — спокійно, затишно. Я люблю його за те, що на мене тут завжди чекають і радіють моїм успіхам.

Примаченко Анна, 7-б клас

***

Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила.

Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.

Бджілоньки на квітах,
Дітоньки до школи.
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

Ковальова …, 6-а клас