Учні нашої школи є активними учасниками проекту ШКОЛА МИРУ, який ініційований Федерацією Всесвітнього миру з метою формування культури миру серед молоді.

Найактивніші учасники проекту отримують почесне звання Юного посла миру у Всесвітній день миру (25 вересня). Цього року ШКОЛА МИРУ відзначила миротворчі заслуги учениць 10-В класу Лихошерст Олександри та Мельник Вікторії.

У 2020-2021 навчальному році до участі у проекті приєдналися учениця 10-В класу Хомич Анастасія та учениці 9-А класу Заїка Анастасія, Подобна Софія. За підтримки куратора проекту у школі вчителя англійської мови Мишак Ірини Володимирівни, дівчата проходять тренінгові програми, розробляють та втілюють в життя власні проекти, проводяться зустрічі з Послами миру, людьми які досягли успіху в житті і можуть поділитися власним досвідом.